10 V strategija svajonių vestuvių link

Mielieji,

Tikriausiai jau girdėjote aplinkinius šnabždant, jog vestuvės kainuoja itin didelius pinigus. O ką jau kalbėti apie rūpesčius, įvairias stresines situacijas bei nenumatytas smulkmenas, kurias gali patirti jaunoji, jos išrinktasis ir visa šeimyna, besiruošiant didžiajai gyvenimo šventei. Ir dar tie nesibaigiantys šventės organizaciniai klausimai...

Visa tai ir dar daugiau dažnai išgirstame iš jaunųjų: kaip tai spręsti? Kaip rūpesčius paversti malonumu? Ką daryti, o ko – nereikėtų? Ir kur tos paslaptingosios išlaidos, kurių galima išvengti? Taigi, ar pasiruošę sužinoti svajonių vestuvių formulę ir Jūs? Mūsų atsakymas - 10 V svajonių vestuvių link

 1. V – valdyk saldų stalą! Kviesk drauges į pagalbą!

Ar būtinai užsakinėti brangų desertinį stalą, kai galbūt tavo draugės, giminaitės ar tiesiog močiutė gamina stulbinančius šedevrus virtuvėje? Paprašyk JŲ pagalbos suruošiant smagurių kampelį. Tai gali būti vienas iš saldaus stalo akcentų – keksiukai, pyragas, paslaptingojo recepto sausainukai, ar tiesiog rankų gamybos šokoladas. Patikėk, draugėms bus labai malonu, kai prie jų iškepto pyrago ar keksiukų rikiuosis ištisa svečių eilė. Šie spręsdami, kuris desertas skaniausias šventės šurmuliui pasiūlys dar vieną diskusijų temą – „Kas pagamino nuostabaus skonio desertą ir kuri šeimininkė gardžiausiai gaminą?“ Beje, pyragų ar kitų skanėstų degustaciją gali daryti kartu su draugėmis, kad ir mergvakario metu – juk tai dar viena idėja, kurią verta išbandyti! Tegul naujos pokalbių temos užsimezga šalia gardumynų! 

2. V – važiuok, jei tik labai reikia!

Dažnai jaunieji leidžia didelius pinigus prabangiam limuzinui. Bet kam permokėti, kai tai tik transporto priemonė, kuri skirta nuvykimui iš taško A į tašką B? Patariame, jog mokėti verta tik tada, jei automobilis senovinis ar ypač originalus ir jis bus naudojamas Jūsų fotosesijai kaip akcentas. 

3. V - Vėjelis plaukuose…

Norite, kad jūsų atvykimas į šventės vietą pranoktų tiek Jūsų tiek svečių lūkesčius? Jei atstumai nedideli, kodėl gi  neatvažiavus į puotą išpuoštais dviračiais ar paspirtukais? Tiek jūs patys būsite kupini įspūdžio ir džiaugsmo, tiek ir jūsų artimieji liks nustebinti jūsų išradingumu! Ir tai vėlgi, gali nieko nekainuoti! Originalu, kas paprasta, ar ne?

4. V – vazelėse pievų gėlės. Paprastume slygi jėga!

Vasara – tai vienas iš nuostabiausių metų laikų kelti vestuvių puotą! Kai visi laukai ir pievos žydi gausybe gėlių. Galbūt Jūsų svajonių vestuvių gėlės žydi ir močiutės darželyje? Susikurkite lengvą lauko gėlėmis dvelkiančią atmosferą savo šventėje! Trapiais gėlių žiedais puoškite svečių korteles, stalai tegu būna nukloti vazelėmis su smulkiais žiedais. Tik atminkite, jog lauko gėlės yra ypač trapios ir gali greitai nuvysti per karščius, tad įsivertinkite, ar turėsite sąlygas, kaip jas laikyti?

5. V – vaizdo pavilioti vakare - Pažymėkite vidurnaktį originaliai!

Šiuo klausimu taip pat galite sutaupyti ir susikurti dar jaukesnę šventę – vidurnaktį ižiebiant šaltąsias ugneles. Tiek jūs, tiek ir jūsų svečiai bus apgaubti kibirkščiuojančia ugnelių romantika, o jei norite svečius dar labiau įtraukti į procesą – paprašykite, jog prieš uždegant ugnelę, kiekvienas pasakytų po palinkėjimą jūsų naujajai šeimai. 

6. V –  vokas, o kas jame?

Kvietimus darykite patys. Jūsų asmeninis indėlis, nuoširdumas, jūsų rankų prisilietimas, darant vienetinius kvietimus į Jūsų didžiausią gyvenimo šventę – tai jau didelė ir neįkainojama dovana svečiams. O dar tas brangus laikas praleistas kartu su savo mylimu žmogumi...Šiuos momentus prisiminsite dar ilgam, net ir praėjus vestuvėms. Žinoma, nepamirškite apskaičiuoti, ar Jums užteks laiko viską pasigaminti patiems, jog vėliau nereikėtų visko daryti paskubomis...

7. V – vertinga, bet ar verta?

Vasara – tai pats brangiausias vestuvių metas. Apsvarstykite galimybę vestuves švęsti rudens pabaigoje, žiemą ar ankstyvą pavasarį, kai viskas kainuoja daug pigiau, pradedant šventės vietos nuoma baigiant fotografais bei muzikantais, kurių užimtumas gali būti žymiai mažesnis nesezono metu.

8. V – vieta, vieta, vieta!

Vieto pasirinkimas dažniausia daro didžiausią įtaką bendram šventės biudžetui. Užsisakinėti prabangiausią  restoraną, dvarą ar susikurti  jaukią šventę miesto parke, o gal tėvų  kiemo sode?  Ar tiesiog kitoje vietoje, kuri Jūsų porai yra jauki ir reikšminga? Žinoma, jei vieta nepritaikyta šventei, paskaičiuokite papildomas išlaidas šventės palapinei, stalams, kedėms, tualetams, ar  net mini virtuvėlei.

9. V – veiksmo apsupty...

Mergvakaris – puiki vieta nušauti du zuikius vienu šūviu. Pasinaudok proga per savo mergvakarį kartu pasiruošti vestuvėms! Vestuvinė staigmena Jūsų būsimai antrai pusei ir visiems šventės dalyviams – Jūsų bendras pasirodymas. Mergvakario metu įrašykite dainą studijoje savo būsimam vyrui, ar sukurkite bendrą šokį FLASH-MOBĄ, kurį galite sušokti kartu su visais šventės svečiais. 

10. V – vedybos tik vieną kartą!

Patarimas jaunajai:

Pačios neapsikraukite darbais, tikrai viena visko nespėsite, paskirstykite užduotis draugams, sesei, mamai, broliui... Kas skins gėles? Kas puoš salę? Kas darys dovanėles? Kas rūpinsis dekoru ir mažomis mielomis smulkmenėlėmis šventės jaukumui?. Visa tai reikalauja labai daug laiko. Mes tai ne kartą darėmė ir tikrai tai žinome. O jums svarbiausia TĄ DIENĄ – išsimiegoti, jaustis puikiai, būti atsipalaudavusiai ir tiesiog nuostabiai... Jei nenorite per daug darbais apkrauti savo artimųjų, patikėkite organizacinius dalykus profesionalams!

Su meile, Nebijok svajoti - I&R komanda