Kaip nustebinti Jį vestuvių dieną?

www.Nebijoksvajoti.lt vestuvių planuotojų I&R komanda – ypatingoms ir stilingoms vestuvėms

Mintimis bei patirtimi taip pat dalinasi ir fotografas Donatas iš www.fotodonatas.lt bei vestuvinių suknelių salono ”Mano Suknelė” įkūrėja Agnė. Skaitykite žemiau.

Mums, moterims, vestuvės yra viena laukiamiausių ir įsimintiniausių gyvenimo švenčių. Dauguma iš mūsų pradedame vizualizuoti šią nuostabią akimirką jau nuo mažų vaikystės dienų. O kaipgi kitaip, juk greičiausiai nepameluosime, jog nuotakai atitenka didžioji dėmesio dalis. Šventės svečiai giria jos suknelę, puikią išvaizdą, vestuvių aplinką, pastebi kiekvieną detalę, galiausiai, pasveikina vyrą gavus neprastą laimikį. Mielosios, o kaip galite nustebinti JĮ, savo išrinktąjį, vestuvių dieną bei suteikti JAM puokštę tokių pačių gerų emocijų, kad JIS su dideliu nekantrumu lauktų to momento,  kai išvys Jus, savo mylimąją, prie altoriaus ir pasakys TAIP? 

1. Laiškelis mylimajam

Parašykite Jam meilės laišką, koks JIS jums svarbus ir kaip jūs laukiate tos akimirkos, kai prie altoriaus galėsite ištarti TAIP (pažadėti JAM savo meilę). Šį meilės laiškelį galite įdėti į švarko kišenę, kai jaunasis persiregs – nustebs radęs tokią mielą žinutę.

Nuotrauka iš čia.

2. Kurjerio žinutė

Bijote, kad JIS laiškelio nesuras? Paprašykite draugų ar kurjerio pagalbos, kad jis perduotų jūsų mylimajam žinutę apie tai, kaip stipriai JĮ mylite ir laukiate to momento, kai susitiksite bažnyčioje...

Nuotraukos iš čia

3. Orginalus priminimas

Palikite JAM meilės frazę lūpdažiu ant veidrodžio, automobilio stiklo ar tiesiog kambaryje.

Nuotraukos iš čia

4. Žodžiai ant bato pado

Nustebinkite Jį jūsų palikta žinute ant bato pado “Laukiu nesulaukiu, kol tapsiu Tavo žmonele”; “Aš nekantriai laukiu mūsų bučinio prie altoriaus”; „Beprotiškai tave myliu ir nekantrauju tave pamatyti bažnyčioje“...

Nuotrauka iš čia

5. Užrašėlis ant kaklaraiščio

Švarko ar kaklaraiščio vidinėje pusėje išsiuvinėkite mini širdelę su Jūsų inicialais ir vestuvių data. Arba tiesiog palikite mielą žinutę – „Myliu tave iki mėnulio ir atgal“, „Tu – mano meilė, mano gyvenimas, mano draugas“, „Aš visada būsiu su tavimi“...

Nuotraukos iš čia

6.  Ant kurio pirštelio?

Neslėpkime, jog bažnyčioje prie altoriaus dauguma jaunųjų apima jaudulys. Kad būtų paprasčiau jūsų besijaudinančiam mylimajam, palikite žinutę ant savo nagučio (darydama priešvestuvinį manikiūrą paprašykite, kad ant svarbiausiojo pirštelio Jums būtų užrašyta “I DO”, „Myliu“ ar tiesiog „TAIP“). Jaunajam bus aišku ir paprasta prisiminti ant kurio pirštelio turi būti uždėtas žiedelis.

Nuotraukos iš čia.

7. Intymi staigmenėlė 

Palikite būsimam vyrui mini dovanėlę, kurioje JIS rastų jūsų apatinukus ar kokią kitą intymią detalę. Galite prirašyti – „Šiandien aš dėvių tai.  Bet jei tai pas Tave, ką dėviu aš?“

Nuotraukos iš čia.

8. Jaunosios daina

Galbūt jūs dainuojate? Mergvakario metu, kartu su draugėmis, galite įrašyti dainą savo brangiausiajam (CD, flash ar tiesiog online formatu) ir palikti JAM šią mielą staigmenėlę persirengimo kambaryje. Besiruošdamas svarbiai akimirkai, JIS bus mielai nustebintas, jog jūs įrašėte JAM dainą. Dažnai sakoma, kad muzika ramina...O to ypač reikia prieš svarbią akimirką gyvenime. 

9. Aklas pasimatymas

Surenkite JAM aklą pasimatymą prieš ceremoniją. Jo metu įteikite JAM laiškelį. Paprašykite, kad draugai sukoordinuotų, jog jaunikiui būtų užrištos akys. Susiglauskite nugaromis, laikykite Jo ranką ir leiskite jaunikiui perskaityti laiškelį. Vėl užriškite akis. Aklas pasimatymas baigtas! Mielas jauduliukas širdyje ir begalinis noras kuo greičiau išvysti vienas kitą prie altoriaus dar labiau sužadinamas! 

Nuotraukos iš čia

10. Dovanėlių gausa iki vestuvių

Likus savaitei iki vestuvių atsiųskite mylimajam el. laiškelį, jog “Nuo šiandien iki vestuvių dienos, kiekvieną dieną nuo manęs gausi dovanėlių. Jos atkeliaus įvairiais būdais, primindamos apie tai, koks TU man svarbus ir kaip laukiu Mūsų dienos!“. Čia tegul atsiskleidžia Jūsų kūrybiškumas! 

Nuotraukos iš čia

Donatas iš www.fotodonatas.lt, kuriantis įspūdingas “LOVE STORY“ porų istorijas, taip pat dalinasi savo mintimis:

  • Kaip įamžinti netikėtos staigmenos momentą?

Dažniausiai nuotakos pasiruošimo procesas bei Jos jauninančiai gražios emocijos būna įamžinamos jau nuo pat ankstyvo vestuvių ryto. O jaunikis ir Jam paruoštos jaunosios staigmenos dažnai išlieka paslaptyje.  Juk būtų išties nuostabu užfiksuoti ir Jo susikaupimą bei neišdildomas emocijas prieš ceremoniją.

Nuotraukos iš www.fotodonatas.lt ir www.musudiena.com

Nuotakos staigmenos savo busimam gyvenimo vyrui labai asmeniškos, slaptos ir kartais  mūsų fotografo akiai sunkiai pasiekiamos, bet gerai suplanavus visą tai gali būti užfiksuota ir tapti ypatinga detale, kurią prisiminsite ir po vestuvių. Norite pamatyti jaunojo natūralią reakciją, kai Jis skaito Jūsų ranka rašytą mielą raštelį?  Kol kas man dar neteko užfiksuoti staigmenos JAM - sako fotografas Dontas. Tai tikrai labai asmeniškas ir privatus dalykas. Tačiau būtų labai smagu įamžinti. Apie tai būtinai reikia pasitarti su fotografu, kad žinoti iki smulkmenų kas kur bus ir kad galėtume užfiksuoti JAM nematant. Tokiu atveju bus tikrai nesuvaidintos emocijos, ir JIS nieko neįtars!  Be to norite būti garantuota, kad Jūsų būsimas vyras staigmeną tikrai ras. Informuokite fotografą, kur esate paslėpusi netikėtą raštelį jaunajam ir  laukite…. 

Nuotraukos iš www.fotodonatas.lt

  • Ką apskritai manote apie staigmenas JAM prieš ceremoniją?

Žmonių natūralių emocijų užfiksavimas - tai viena svarbiausių mūsų kaip fotografų užduočių. Tokios ypatingos staigmenos tikrai paįvairins šventės nuotaiką bei suteiks dar daugiau įspūdingų bei nuostabių prisiminimų porai.  Tai puikus būdas nuraminti būsimą vyrą, o vyrai tikrai tą dieną būna jautrūs ir labai pasimetę Vyrai mėgsta komplimentus ir pagyrimus, o tokią dieną tai nuteiktų labai pakiliai ir padrąsintų. Be to, visada smagu gauti nuoširdžią smulkmenėlę iš savo mylimo žmogaus, ypač tokią svarbią dieną. Manau tai labai romantiška ir privatu. Ypač jei tai susiję su apatinukais…  

O nuotakos pastangos bus tikrai įvertintos ir suteiks dar daugiau nuostabių emocijų JAM visai vestuvių dienai.

Taip pat nuomone pasidalinti pakvietėme Agnę iš salono manosuknele.lt, siūlančio originalių ir išskirtinių vestuvinių suknelių svarbiausiai gyvenimo šventei

Nuotraukos iš www.manosuknele.lt ir čia

  •  Galbūt puošiant nuotakas, teko girdėti, kokią slaptą staigmenėlę jos ruošia JAM?

Labai dažnai su savo nuotakomis aptariame kaip joms sekasi ruoštis jų šventei. Malonu, jeigu galime kažkuo padėti ar patarti. Ne išimtis klausimas: kaip nustebinti savo mylimąjį vestuvių dieną, ką Jam padovanoti? Mes turime kelias gražias istorijas ir idėjas jums.

Pirmoji nuotaka labai išradingai sugalvojo pagerbti savo vyrą. Ji ant savo apatinių buvo išsisiuvinėjusi savo naująją, t.y. vyro pavardę (pvz.: p. Jonaitienė). Turėjo būti maloni staigmena vyrui. Užrašų gali būti įvairiausių: vestuvių data, jūsų naujieji inicialai, žinutė vyrui „Nuo šiol tik tavo“, „Myliu tave“, „Priklausau Tau“.

Antroji istorija labai romantiška. Būsima nuotaka sugalvojo priminti savo sužadėtiniui visą jų meilės istoriją. Likus savaitei iki vestuvių nuotaka išsiuntė laiškelį su nuorodom kur mylimasis turi keliauti. Jis pradėjo nuo vietos kur jie pirmą kartą susitiko, keliavo ten kur vyko jų pirmasis pasimatymas, pasėdėjo ant suolelio kur pirmą kartą išdrįso ją pabučiuoti. Nuorodos vedė į muzikos parduotuvę,  joje jis klausėsi jų meilės dainos, rado jos sudžiovintą jo dovanotą jai pirmąją rožę, aplankė restoraną kur kartu pasigardžiuodami ragavo bendrą desertą. O paskutinioji nuoroda vedė Jį į bažnyčią kur jis turėjo laukti Jos.

Trečioji nuotaka sugalvojo padovanoti savo mintis, meilę ir padrąsinančius žodžius savo mylimajam likus vos kelioms minutėms iki ceremonijos pradžios. Patikėkite kaip vyrai jaudinasi laukdami jūsų bažnyčioje ar ceremonijos vietoje. Nusiųskite žinutę kaip juos mylite, padrąsinkite ir užtikrinkite, kad tikrai ištarsite TAIP! :)

  • Gal pati savo vyrui buvote paruošusi kažką asmeniško vestuvių dieną?

Aš kaip ir daugelis nuotakų norėjau padaryti dovaną savo mylimam vyrui. Mano atveju ilgai galvoti nereikėjo, žinojau kas jam tikrai patiks. Nuo draugystės pradžios jam labai patiko kaip aš dainuoju, visada mane skatino tai daryti vakarėlių ar švenčių metu. Teko tik išsirinkti dainą, kurios muzika ir žodžiai atspindėtų mano jausmus jam. Išsirinkus dainą kelias savaites mokiausi pas vokalo mokytoją, kad kuo geriau ją atlikti. Vestuvių dieną jam padovanojau meilės kupiną dainą, tikiuosi, kad ji jam patiko ir jis įvertino mano pastangas sudainuoti gyvai girdint tiek daug svečių. :)