Vestuvių klausimai - atsakymai: ką dovanoti tėveliams?

Viena iš sunkesnių užduočių jauniesiems būna išrinkti dovaną savo tėveliams. Ką tokio jaukaus, nuoširdaus ir gražaus padovanoti, jog liktų įsimintina? Prasmingą dovaną išrinkti yra išties sunku. Norisi, kad jos būtų malonios, teiktų džiaugsmą, keltų geras emocijas ir būtų naudingos bei praktiškos. Žinoma, pirmiausia pagalvokite apie tai, kas patinka tėveliams ir ką jie mėgsta veikti drauge. Jei vis dar ieškote dovanų idėjų, surinkome keletą minčių, kurios, tikimės, padės Jūsų porai lengviau nuspręsti, ką padovanoti tėveliams. Taigi, kaip galėtumėte nustebinti tėvelius:

1. Praktiškos dovanos susijusios su tėvelių hobiais, pavyzdžiui: plaktukas - už tai, kad Jus parengė gyvenimui, išmokė reikalingų amatų. Žvejybinis kabliukas, tėveliui, kuriam išties patinka žvejyba. Kaklaraištis su miela išsiuvinėta žinute arba graviruotas stalo įrankių rinkinys mamai. Taip pat, galite palepinti tėvelius labiau tradicinėmis dovanomis: kvietimu apsilankyti teatre, SPA ar kelialapiu į kitą šalį.

2. Jūsų rankų darbo vazelė ar puodynė. Keramikos kursuose smagiai praleistas laikas su antrąja puse bendroje veikloje sustiprins santykius, o gauti rezultatai gali originaliai papuošti tėvelių namus.

3. Mėgstamų užkandžių, saldumynų krepšys su nuoširdžiais palinkėjimais.

4. Išsiuvinėtos nosinaitės tėčiui ir mamai laimės ašaroms nušluostyti.  

5. Įrėmintos Jūsų poros ar tėvelių vestuvių nuotraukos, kurios tikrai ras vietą Jūsų tėvelių namuose. 

6. Medelis, vazoninė gėlė ar sėklų pakelis su idėja, jog tėveliai galėtų auginti Jūsų meilę, "šeimos medelį" drauge.

7.  Pakabukas mamai, anytai (gali būti ir amžinybės simbolis - už begalinę meilę ir kantrybę auginant Jus arba anytai atsidėkojant, užauginus Jūsų svajonių vyrą :)

8. Galite padovanoti kartu ir prasmingą bei linksmą dovaną: inkilėlį su mintimi, jog paliekate tėvų lizdelį ir pradedate kurti savo. Tėveliai galės stebėti besikuriančius paukštelius ir prisiminti Jus :)

9. Smėlio laikrodis: "Tiems kurie myli, laikas yra amžinybė." H.V.D.

10. Gero vyno butelys su personalizuota etikete bei Jūsų palinkėjimais.

11. Asmenines padėkos tėveliams, kurios gali būti padėtos šventės vietoje ir skirtos ne tik tėveliams, bet ir visiems šventės svečiams. 

12. Lėkštė su Jūsų šeimos medžiu, vestuvių data ar mielais širdžiai žodeliais.

13. Namų interjero detalė - raktų kabykla ar personalizuoti raktų pakabukai su Jūsų vestuvių data. 

14.  Angelai - populiari dovanėle. Tėveliams galima pridėti gražius žodžius: "Jūs esate mūsų angelai, didžiausi užtarėjai, globėjai ir saugotojai, ačiū, kad mus užauginote, išauklėjote ir paruošėte kurti savo šeimą, išmokėte kaip reikia mylėti, džiaugtis vienas kitu...  mes visada išliksime už tai Jums dėkingi "

15. Meniškos sielos tėveliams - šaržai. Jei norisi į viską pasižiūrėti linksmiau. 

Nuotraukos iš čia čia