Bet prieš tai - Vestuvių planavimas...

Jūs neseniai susižadėjote. Ir tai yra ypatingai nuostabus jausmas... Pradedate ruoštis planuoti didžiausią gyvenimo šventę – savo vestuves! Kaip bebūtų, vestuvių planavimas gali būti sudėtingas ir daug rūpestėlių sukeliantis darbas. Taip pat tai užima itin daug Jūsų brangaus laiko, kurį galėtumėte skirti sau, savo mylimąjam, šeimai ir brangiems žmonėms. O ką dar kalbėti apie nereikalingą rūpesti vestuvių dieną, kai nerimas tampa baime, jog kažkas gali būti ne taip, nors turėtumėte jaustis, kaip tikra princesė, ištekanti už savo svajonių jaunikio. Todėl čia pasirodome mes, kad jums padėtumėme ir perimtumėme, tai kas iš vestuvių organizavimo gali sukelti papildomo streso! Į vestuvių planavimo "virtuvę" galite įsitraukti tiek, kiek Jums norėsis... Atsipalaiduokite ir mėgaukitės savo švente! Garantuojame - bus puiku!  

Kuo MES galime padėti JUMS?

  • Konsultuojame pasiruošimo vestuvėms ir vestuvių dienos klausimais, sugeneruojame bendras idėjas, išsiaiškiname Jūsų poreikius ir pastatome "pagalbines kopėčias", kuriomis Jūs kylate savo svajonių vestuvių link.
  • Padedame pasirinkti vestuvių temą, susikurti bendrą viziją ir rūpinamės dekoracijomis. Juk tai itin svarbu norint susikurti jaukią, šiltą atmosferą!
  • Rekomenduojame savo srities profesionalus: suknelių salonus, fotografus, floristus, visažistus, renginių vedėjus, muzikantus, maisto tiekėjus, išskirtines vestuvių vietas ir dar daugiau...
  • Visų vestuvių planavimas ir koordinavimas nuo A iki Z Jums ir tiktai Jums!

Svajones paverskite realybe! Sukurkime įsimintiniausią gyvenimo šventę kartu su mūsų pagalba! Susitinkame prie arbatos puodelio ir karšto pyrago gabalėlio, kur galėsime pradėti planuoti svajonės vertą šventę...

Šventės planavimas ir vestuvių dienos programos koordinavimas (individualaus šventės plano/tvarkaraščio sudarymas, programos (scenarijaus) sukūrimas, biudžeto sudarymas, šventės svečių bei paslaugų tiekėjų (vairuotojų, floristikos, fotografų, muzikantų, vedėjų, maisto tiekėjų bei kito reikalingo personalo) paieška vestuvių pasirengimo metu, informavimas, nukreipimas ir koordinavimas vestuvių dieną, svečių bei visos šventės proceso koordinavimas nuo ceremonijos iki 00.00).

Dekoro paslaugos (spalvų paletės parinkimas, vestuvių idėjų/temų paieška, sugeneravimas ir išpildymas, vestuvių spauda (maketavimas, dizainas: "save the date", kvietimai, programėlės, meniu, stalo kortelės), bažnyčios/ceremonijos vietos dekoras, dienos furšeto stalų dekoras, šventės vietos stalų dekoras, saldaus stalo dekoras, susodinimo planas ir apipavidalinimas, svečių fotosesijos vietos įrengimas, dovanėlės svečiams ir dar daugiau)

Kiekvienoms vestuvėms mes kuriame naujus individualius bei išskirtinius pasiūlymus, todėl galutinė kaina priklauso nuo svečių skaičiaus, Jūsų poreikių, norų, šventės idėjų ir, žinoma, svajonių, kurioms išskleisite sparnus. Žinoma, suprantame, jog kiekvienų jaunavedžių poreikai ir galimybės yra skirtingos, tad susitikimo metu išsiaiškinsime, kokių paslaugų Jums reikia bei stengsimės priderinti kainą, jog ji išpildytų tiek Jūsų tiek ir mūsų lūkesčius. 

DĖMESIO! Jei esate pasimetę, neapsisprendę dėl vestuvių tematikos, vizijos, svečių skaičiaus, dienos užimtumo plano ir, apskritai, ieškote patarimų - siūlome susitikti. 

  • Konsultacija "Skraidantis kilimas: skrisk lengviau savo svajonių šventės link" (iki 2 val. trukmės) - 45 Eur**

** Tai mūsų pirmas susitikimas su Jumis. Mūsų tikslas - kuo daugiau sužinoti apie Jūsų vestuvių svajones. Suprasdamos, ko Jūs tikitės ir ko Jūs norėtumėte, mes pasidalinsime vertingais patarimais, idėjomis ir svarbiausiais akcentais, ką reikia žinoti ruošiantis vestuvėms. Jei po pradinės konsultacijos, nuspręsite, jog patikite visus šventės rūpesčius ir užsisakote pilną vestuvių planavimo paslaugų paketą – tokiu atveju, pirmoji konsultacija Jums bus dovana ir tai nieko nekainuos. Juk verta pabandyti, kada susimatome?